Otelimiz

OTELİMİZ HAKKINDA

Tahtalı Dağı eteklerinde çam ormanları içinde yer alan ve muhteşem bir volkanik oluşum olan İkiz Tepeler’e bakan Hotel Berke Ranch & Nature’da Akdeniz’in yüce dağlarının ve masmavi sularının tadını çıkarın.

Efsanevi Likya Yolu’nun tam üzerinde olan ve Phaselis Antik Kenti’ne 5 kilometre uzaklıkta konumlanan doğa otelimiz, bu muhteşem coğrafyada bir binicilik merkezi olması hayaliyle kuruldu.

18.000 metrekareye yayılan çevre dostu butik otelimizde çam ormanlarının taptaze havasını içinize çekerken günü, ister dağlarda veya sahilde at binerek, ister özel sahilimizde veya palmiyeler altındaki havuzumuzda kulaç atarak geçirebilirsiniz. Aktivite ve macera dolu bir doğa tatili için, bekliyoruz!

  • 1995 yılından bugüne misafirlerine otel ve binicilik hizmeti veren Hotel Berke Ranch & Nature, 7 farklı tipte toplam 60 odası ile hem bol aktiviteli bir doğa tatili hem de deniz/güneş tatili arayan misafirlere hizmet etmektedir.
  • 2365m’lik Tahtalı zirvesinin etekleriyle Ağva deresinin buluştuğu bir noktada konumlanan otelimiz Antalya Havalimanı’na 65km, Kemer’e ise 6 km uzaklıkta bulunmaktadır.
  • Evcil hayvan dostu olan otelimizde ayrıca 20’a yakın Arap ve diğer cins atın bulunduğu çiftlikte binicilik eğitimleri verilmekte ve at üzerinde gezi turları düzenlenmektedir.
  • Çam ormanlarının kıyısında, portakal ve nar bahçeleri arasındaki tesisimiz doğayı yok eden değil, doğayla birlikte var olan bir turizm anlayışını benimsemektedir.
  • Otelimizde bulunan havuzda vakit geçirebileceğiniz gibi dilerseniz düzenlenen outdoor aktivitelere katılabilir veya sakin bir köşede meditasyon yaparak kendinizi, doğayı ve bazen de sadece sessizliği dinleyebilirsiniz.
  • Çocuk kulübümüzde gün boyu süren aktivitelerde at binmekten onları beslemeye, animasyon etkinliklerinden minyatür hayvanat bahçesi ve organik bahçemizden domates toplamaya kadar dolu dolu bir program küçükleri bekliyor!
Berke_ranch_Garden_room_3