Треккинг Туры

Trekking Turları

Günlük ve Haftalık Turlar

  • Günübirlik veya haftalık konaklamalı programlar
  • Tura katılacak kişilerin yanlarında trekking ayakkabıları, sırt çantası, trekking pantolonu, en az iki çift çorap, iki tişört, su şişesi ve su, şapka, güneş gözlüğü, mayo, küçük bir havlu ve bozuk para bulundurmaları önerilir.
  • Gerektiğinde İngilizce konuşan yerel lisanslı rehber de tura katılabilir.
  • Trekking turları tüm yıl boyunca düzenlenmektedir.
  • Trekking turları ücretlidir.

Doğa içinde tempolu bir yürüyüşün ardından çayınızı yudumlayarak doğanın tadını çıkarmak isterseniz trekking turlarımıza katılın.

3 Gece 4 Günlük Yayla Turu

Program süresince iki köyde konaklanarak, bir kanyon, eski bir meşe ağacı, eski bir taş köprü ve mağara turu gerçekleştiriliyor. Bir yanda yerel lezzetler ile tanışılarak, sıcak bir çay yudumlanıyor ya da buz gibi bir ayran içiliyor. Diğer yanda börek yapımı ve geleneksel Türk kahvesinin nasıl yapıldığı öğreniliyor.

4 Günlük Orman ve Sahil Turu

Kahvaltının ardından trekking programı yörenin sembolü olan İkiz Tepeler’e karşı, limon ve nar bahçelerinin arasından Kuzdere’ye doğru başlıyor. Yerel halkla tanışacağınız köy camii ve köy kahvesi ziyaret ediliyor. Daha sonra bölgenin en yüksek platosuna götürecek olan “Kesme Boğazı” boyunca yürüyüş yapılıyor. Program vadi boyunca antik Roma Köprüsü’ne kadar devam ediyor ve aynı yoldan geri dönülüyor.